Wiedza o Nierzwickich jest w wiedzy nas wszystkich. Zebrać ją spróbujmy.     Pamięć o Nierzwickich jest w sercach nas wszystkich. Pamięć kultywujmy.

Witam i zapraszam do współpracy nad odtworzeniem dziejów Rodziny Nierzwickich:

skąd pochodzimy, jakimi drogami szliśmy, dokąd doszliśmy,...

Drzewko - powstaje ono na podstawie przekazów ustnych, dostępnych indeksów ksiąg parafialnych, kopii/fotografii dokumentów oraz informacjom napływającym drogą elektroniczną od rozrzuconych po świecie Nierzwickich.
Myślę, że wspólnymi siłami zbudujemy całe drzewo, poznamy nasz rodowód, odbudujemy zerwane kontakty, ...
Dlatego proszę o nadsyłanie informacji których brak, wskazywanie stwierdzonych błędów, ... Informacje i uwagi proszę przesyłać na adres budujemy drzewo z podaniem źródła informacji i ewentualnie skanów lub zdjęć dokumentów.

Tablice - to jedno z cennych a zarazem ogólnodostępnych (lecz bardzo rozrzuconych po kraju i świecie) źródeł informacji.
Posiadane zdjęcia tablic nagrobnych proszę przesyłać na adres tablice z podaniem: - nazwy województwa - nazwy powiatu - nazwy miejscowości - nazwy/lokalizacji cmentarza (istotne w miejscowościach w których jest kilka cmentarzy) - sektor, numer pola, kwatera, rząd (dane które pozwolą na zlokalizowanie grobu na dużym cmentarzu)

Galeria obrazów s. Jolanty Nierzwickiej.

Linki do stron związanych z genealogią Nierzwickich i nie tylko.

Znalezione w sieci informacje o Nierzwickich i nie tylko.


Z góry dziękuję za współpracę,
Leszek Andrzej Nierzwicki

czwartek, 25 lipca 2024

Wiedza o Nierzwickich jest w wiedzy nas wszystkich. Zebrać ją spróbujmy.      Pamięć o Nierzwickich jest w sercach nas wszystkich. Pamięć kultywujmy.